Managed hosting, managed hosting.#Managed #hosting

Posted on by 0 comment

Керований WordPress

Хостинг WordPress став ще зручнішим і надзвичайно швидким

Зосереджуйте всю свою увагу на створенні унікального веб-сайту – усю чорнову роботу, як-от налаштування хостингу та керування ним, ми беремо на себе.

Керований WordPress

Хостинг WordPress став ще зручнішим і надзвичайно швидким

Зосереджуйте всю свою увагу на створенні унікального веб-сайту – усю чорнову роботу, як-от налаштування хостингу та керування ним, ми беремо на себе.

Керований WordPress

Хостинг WordPress став ще зручнішим і надзвичайно швидким

Зосереджуйте всю свою увагу на створенні унікального веб-сайту – усю чорнову роботу, як-от налаштування хостингу та керування ним, ми беремо на себе.

195,99₴/місяць у разі поновлення 4

251,99₴/місяць у разі поновлення 4

419,99₴/місяць у разі поновлення 4

699,99₴/місяць у разі поновлення 4

Послуги, передбачені в усіх планах

WordPress – це найпопулярніший інструмент для створення веб-сайтів. Він відкриває доступ до тисяч безкоштовних тем і плагінів, які спрощують розробку та дають змогу легко й швидко додавати потужні функції. Крім того, завдяки продукту “Керований WordPress” від компанії GoDaddy можна отримати наведені нижче можливості.

  • Автоматичне налаштування, резервні копії та оновлення програмного забезпечення WordPress
  • Бездоганна продуктивність роботи на нашій преміум-платформі для хостингу
  • Професійна служба підтримки від експертів із питань хостингу

Основні функції

Інші чудові можливості

Ми здатні впоратися навіть з особливо небезпечними хакерами

Сканування й видалення шкідливих програм
Завжди на сторожі
Забудьте про появу агентів-роботів
Начувайтеся, спамери!
Автоматичні оновлення
Попередньо перевірені компоненти plug-in

Нещодавно ми почали використовувати керований WordPress, і нас уразила швидкість і можливості інтеграції.

Тоні (Tony) -менеджер IT, компанія Raw Material Suppliers

Це найпростіший процес перенесення сайту WordPress у моєму житті. Оновлення старого плану хостингу, яке порадила мені компанія GoDaddy в телефонному дзвінку, обіцяючи в новому плані заощадити мої кошти, дійсно працює. Це насправді зменшило витрати моєї компанії на кілька сотень доларів. Новий план хостингу Керований WordPress пропонує дуже просту процедуру перенесення. Це зайняло не більше години. Дякую!

Richard -Reel 2 Reel Studios

Працівники компанії GoDaddy дуже допомогли мені з розробкою веб-сайту та доведенням його до пуття. Керований WordPress не викликає нічого, окрім захоплення, оскільки мені більше не потрібно турбуватися про резервне копіювання чи оновлення, що може вплинути на ефективність роботи сайту.

Нік Енгберг (Nick Engberg) -Підрядник із питань маркетингу

Зазвичай я пропонував своїм клієнтам хостинг на платформі WP Engine, однак я на власному досвіді переконався в перевагах керованого хостингу WordPress від компанії GoDaddy (чого лише варті чудовий інтерфейс і можливість перенесення одним клацанням). Відтепер я пропонуватиму клієнтам перейти на GoDaddy за невеличку частку річної плати.

Вільям (William)

Нещодавно мною було прийнято рішення про перенесення електронної пошти та веб-сайтів, щоб мати змогу користуватися послугами GoDaddy. Не маючи навичок у роботі з Outlook 365 і керованим WordPress, мені довелося кілька разів звертатися до служби підтримки. Завдяки відповідям, отриманим через чат і по телефону, мені вдалося швидко вирішити свої проблеми.

Янг (Young) -BZ L.L.C.

Ваші запитання – наші відповіді

Що таке WordPress?

Що таке керований хостинг WordPress?

Керований хостинг WordPress від компанії GoDaddy, створений на базі сучасних технологій веб-хостингу, – це ідеальний варіант для всіх, хто прагне досягти продуктивності та легкості у використанні за допомогою WordPress, а також бажає позбутися метушні навколо оновлень і технічних налаштувань.

Щоб інсталювати WordPress, не потрібно докладати значних зусиль – його буде плавно інтегровано в хостинг, тому ви зможете розробляти, змінювати та керувати своїм веб-сайтом відразу після входу в систему. Ми також змінили наші сервери відповідно до особливостей WordPress, а тому пропонуємо такий рівень швидкості та безпеки, який ви не отримаєте за стандартним планом веб-хостингу.

Ще однією перевагою є наша служба підтримки – наші спеціалісти готові відповісти на всі ваші запитання. Кращого способу створювати швидкий, безпечний і надійний веб-сайт або блог WordPress годі й шукати.

Наскільки ваша версія WordPress відрізняється від інших встановлень?

Чи потрібно мені настроювати свою базу даних?

Якщо мій сайт WordPress розміщено на іншій платформі, чи зможу я перенести його, щоб користуватися послугами компанії GoDaddy?

Як розпочати роботу після придбання керованого хостингу WordPress?

Не знаєте, як створити блог або веб-сайт за допомогою WordPress? Не хвилюйтеся!

Ваш план хостингу буде пов’язано з WordPress найновішої версії. Завдяки цьому вам достатньо виконати вхід у систему, щоб створювати веб-сайти безпосередньо за допомогою панелі керування. Не знаєте, як увійти? Перегляньте статтю про те, як можна отримати доступ до WordPress.

Якщо у вас виникнуть будь-які запитання, зв’яжіться з нашою службою підтримки. Наші експерти з питань WordPress пояснять, як створювати, оновлювати та навіть рекламувати свій веб-сайт або блог.

Як можна отримати доступ до встановлення WordPress?

Є кілька способів входу в систему веб-сайту або блогу WordPress.


Category: News | Tags: ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *